Odzyskiwanie danych marka przyzwoita polecenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś ważny plik na telefonie z systemem Android, ważne jest, aby natychmiast przestać go używać i spróbować odzyskać pliki. Zanim zapiszesz odzyskane pliki, powinieneś najpierw wykonać kopię zapasową utraconych danych. Zapobiega to nadpisaniu plików, jeśli zapiszesz je przed odzyskaniem wszystkich utraconych danych.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki na swoim telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz użyć darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych, aby je odzyskać. Programy te pomogą Ci przywrócić zdjęcia, dokumenty, filmy i bazy danych. Mogą nawet pomóc w odzyskaniu wiadomości e-mail i nie tylko. Pobranie darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych nie będzie kosztować ani centa, a wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do komputera i włączyć tryb „Mass Storage”. Oprócz smartfonów, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może również pomóc odzyskać dane z pudełek telewizyjnych i innych urządzeń elektronicznych z systemem operacyjnym Android.

Po zainstalowaniu oprogramowania, zostaniesz poproszony o wybranie typów danych, które chcesz odzyskać. Większość darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych pozwoli Ci na podgląd odzyskanych plików i pozwoli Ci wybrać tylko te, które chcesz zapisać. Możesz również posortować dane według usuniętych, istniejących i formatu, aby szybciej znaleźć odpowiednie dane.

Recuva to darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które pomoże Ci odzyskać usunięte pliki z telefonu. Obsługuje ponad 12 różnych typów danych, w tym usunięte zdjęcia, usunięte filmy i usunięte rejestry połączeń. Program może również odzyskać dane z karty SD telefonu. Pozwala również na eksport odzyskanych danych w formacie CSV, HTML lub VCF. Recuva posiada trzy potężne tryby odzyskiwania, w tym tryb głębokiego skanowania, który pozwala odzyskać usunięte pliki.

Stellar Data Recovery to kolejne darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida. Obsługuje większość typowych typów danych i może odzyskać do jednego gigabajta danych. Jest wysoce zalecany i obsługuje wiele różnych typów danych. Ponadto Stellar Data Recovery pozwala również na podgląd plików przed ich zapisaniem.

Gdy przypadkowo usuniesz plik, Android nie usuwa go na stałe, a zamiast tego oznacza miejsce jako puste i traktuje je jako „brakujące”. Jeśli nowe dane zostaną dodane do usuniętych danych, zostaną one nadpisane. Aby przywrócić dane, musisz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Androida tak szybko, jak to możliwe. Jeśli użyjesz darmowego oprogramowania do odzyskiwania danych, będziesz miał największe szanse na odzyskanie usuniętych danych.

Innym darmowym oprogramowaniem do odzyskiwania danych z systemu Android jest EaseUS MobileSaver. To narzędzie pomaga odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android i kart SD. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i kabel USB do podłączenia urządzenia. Następnie oprogramowanie przeskanuje usunięte pliki i wyświetli je na ekranie. Następnie możesz wybrać z listy to, co chcesz odzyskać.

Wybór najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida zależy od rodzaju plików, które chcesz odzyskać i jak wiele plików musisz odzyskać. Wybierz oprogramowanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i jest kompatybilne z Twoim urządzeniem. Powinieneś również zwrócić uwagę na cenę. Podczas gdy darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych jest świetne, ważne jest, aby pamiętać, że może być drogie w porównaniu z innymi płatnymi programami. Nie chcesz skończyć wydając zbyt wiele pieniędzy na oprogramowanie, które nie wykonuje swojej pracy prawidłowo.

Kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android

Android to mobilny system operacyjny opracowany przez Google, który działa na wielu urządzeniach. Chociaż podstawowy system operacyjny jest wolny i otwarty, większość urządzeń z systemem Android jest dostarczana ze znaczną ilością oprogramowania własnościowego, takiego jak Usługi mobilne Google, które obejmują sklep Google Play i wyszukiwarkę Google. Usługi te są oferowane przez API, że producenci urządzeń muszą licencjonować z Google. Usługi te są dostępne tylko na urządzeniach, które są certyfikowane przez Google i zostały przetestowane do pracy z systemem Android. Niektóre urządzenia z systemem Android są również dostarczane z niestandardowymi, certyfikowanymi dystrybucjami systemu Android, które zastępują standardowe aplikacje Android zastrzeżonymi wariantami i dodają dodatkowe oprogramowanie, które nie jest zawarte w standardowym systemie operacyjnym Android.

Ogólnie rzecz biorąc, natywna aplikacja na Androida będzie działać na większości urządzeń z systemem Android. Powinna również działać z urządzeniami z systemem Android 5.0 lub wyższym. Na przykład, urządzenie, które obsługuje Bluetooth Low Energy będzie działać z iRig HD-A. Ale to nie znaczy, że nie można użyć istniejącej aplikacji na urządzeniu ze starszym modelem.

Większość urządzeń z systemem Android jest fabrycznie wyposażona w aplikacje Google, takie jak Gmail, Google Maps, Google Chrome, YouTube oraz Google Play Music & TV. Są one przydatne, jeśli musisz udostępnić swój telefon dzieciom lub znajomym. Urządzenia z systemem Android obsługują również funkcję dzielenia ekranu, co jest ważne, jeśli chcesz udostępnić swoje urządzenie innym osobom.

Łatwy w użyciu

Jeśli straciłeś lub przypadkowo usunąłeś dane na swoim telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz łatwo odzyskać dane za pomocą łatwego w użyciu oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Programy te mogą pomóc w odzyskaniu usuniętych zdjęć, filmów, wiadomości, kontaktów, baz danych i wiadomości e-mail. Aby korzystać z tych aplikacji, musisz mieć komputer i telefon lub tablet z systemem Android. Aby upewnić się, że program może prawidłowo odczytać Twoje urządzenie, powinieneś włączyć tryb debugowania USB w telefonie i upewnić się, że masz fizyczne połączenie z komputerem.

Istnieje kilka cech, które należy rozważyć przy wyborze oprogramowania do odzyskiwania danych dla telefonu z systemem Android. Niektóre aplikacje będą obsługiwać tylko niektóre typy plików, a być może będziesz musiał rootować swoje urządzenie, aby odzyskać niektóre dane. Jednak należy również pamiętać, że niektóre programy mogą nie działać ze wszystkimi urządzeniami. Powinieneś również rozważyć rodzaj danych, które chcesz odzyskać, zanim zdecydujesz się na odpowiedni program.

Upewnij się, że przechowujesz kopie zapasowe telefonu z systemem Android przed użyciem oprogramowania do odzyskiwania danych. Na przykład, najlepiej jest użyć funkcji tworzenia kopii zapasowych dostarczonej przez Google. Następnie, gdy musisz przywrócić usunięte pliki, możesz użyć narzędzia do odzyskiwania danych, aby je zlokalizować. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, które oferuje zarówno szybkie, jak i głębokie odzyskiwanie.

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, ważne jest, aby użyć programu, który jest łatwy w użyciu. Darmowy program, taki jak EaseUS MobiSaver, może sprawić, że proces ten będzie tak prosty, jak to tylko możliwe. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania, należy podłączyć telefon do komputera. Następnie przeskanuje on urządzenie i odzyska dane zarówno z jego pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Aplikacja oferuje podgląd odzyskanych plików, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy możesz przywrócić któryś z plików. Może odzyskać pliki z większości typów urządzeń z systemem Android.

W zależności od modelu telefonu, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może mieć różne funkcje, które pomogą Ci odzyskać pliki. Na przykład możesz być w stanie odzyskać utracone zdjęcia, filmy, muzykę, a nawet historię połączeń. Możesz również odzyskać dane z karty pamięci, jeśli chcesz. Innym popularnym programem jest MyJad Android Data Recovery. Jest łatwy w użyciu i może być używany do odzyskiwania danych z różnych urządzeń z systemem Android. Możesz wypróbować go za darmo z wersją próbną i jest dostarczany z dożywotnimi bezpłatnymi aktualizacjami.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida to takie, które jest bezpieczne, niezawodne i łatwe w użyciu. Powinien również mieć potężne wsparcie techniczne. Powinieneś także wziąć pod uwagę swój czas przy wyborze programu. Niektóre programy są szybsze niż inne, podczas gdy inne wymagają wiedzy technicznej i cierpliwości.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.