Odzyskiwanie danych firma.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych na Androida

Narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android może być używane do odzyskiwania danych ze smartfonów z systemem Android. Oprogramowanie zwykle monituje użytkownika o dane wejściowe, w tym lokalizację danych na telefonie z systemem Android, które mają zostać odzyskane. Po wprowadzeniu danych przez użytkownika, program do odzyskiwania danych przystąpi do przywracania plików z telefonu z systemem Android. Zazwyczaj narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android jest dostępne za darmo.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to potężne narzędzie, które może być używane do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć telefon do komputera i pobrać oprogramowanie. Następnie przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu utraconych plików i wyświetli ich podgląd przed wybraniem ich do odzyskania. Program obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android i wersje OS. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, aby go używać.

Oprogramowanie będzie skanować w poszukiwaniu utraconych danych i przywrócić usunięte dokumenty i inne pliki na urządzeniu z systemem Android. Będzie również odzyskać wiadomości e-mail, zdjęcia i filmy. Oprogramowanie działa ze wszystkimi typami urządzeń z systemem Android, w tym z tabletami, pudełkami telewizyjnymi i komputerami. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i urządzenie z Androidem podłączone do niego w trybie „Mass Storage”.

Wybierając oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Androida, szybkość i łatwość użycia są ważnymi czynnikami do rozważenia. Jeśli potrzebujesz swoich plików od razu, możesz rozważyć zakup szybkiego oprogramowania do odzyskiwania danych, podczas gdy użytkownicy z zapleczem technicznym mogą chcieć kupić program, który jest łatwy w użyciu. Dostępne są darmowe opcje oprogramowania do odzyskiwania danych dla systemu Android, a także oprogramowanie, które obsługuje ultrakompleksowe procesy odzyskiwania.

To narzędzie do odzyskiwania danych działa z prawie każdym urządzeniem z systemem Android i ma wiodący w branży wskaźnik odzyskiwania. Może przeskanować do 6000 urządzeń i przywrócić utracone dane w ciągu zaledwie kilku minut. Oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania, ale istnieje płatna wersja dostępna za tak mało jak Rs4248. Oprogramowanie działa również z kartami SD i pen drive’ami, a nawet może wykonać głębokie skanowanie.

Wiertło tarczowe

Jeśli straciłeś dane na telefonie z systemem Android, możesz użyć Disk Drill do odzyskiwania danych Androida, aby je odzyskać. Możesz wypróbować go za darmo, zanim go kupisz. Będziesz musiał odblokować swój telefon i włączyć Debugowanie USB. Możesz to zrobić, dotykając pola Build Number siedem razy. Po włączeniu tego, możesz odwiedzić Ustawienia > Opcje deweloperskie. Będziesz musiał również rootować swój telefon, aby móc korzystać z Disk Drill.

Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala wybrać pliki i wybrać lokalizację odzyskiwania. Ułatwia to odzyskanie danych, które mogły zostać przypadkowo usunięte. Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill jest fakt, że działa na wielu rodzajach urządzeń mobilnych, w tym tabletach, a nawet zewnętrznych dyskach twardych. Program jest niezwykle elastyczny i łatwy w użyciu, nawet jeśli nie wiesz zbyt wiele o komputerach.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Drill są wbudowane funkcje ochrony danych. Program zawiera takie funkcje jak Guaranteed Recovery, która zapisuje kompletne kopie plików. Program może skanować do 200 różnych typów plików i pozwoli Ci sprawdzić, czy Twoje dane są możliwe do odzyskania przed zakupem programu. Oprogramowanie może nawet skanować urządzenie w poszukiwaniu utraconych plików i folderów.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android pozwala uzyskać dostęp do pamięci masowej zakorzenionego urządzenia z systemem Android i odzyskać usunięte dane z jego pamięci wewnętrznej i karty SD. Jakość odzyskiwania jest tak samo dobra, jak w przypadku urządzenia nierootowanego. Możesz odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych.

AirMore

AirMore Android data recovery to narzędzie, które pomaga odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Obsługuje większość urządzeń z systemem Android i ma trzyetapowy proces odzyskiwania, który jest bezpieczny i skuteczny. Może również eksportować odzyskane pliki do różnych formatów. Niezależnie od tego, czy dane znajdują się na urządzeniu z Androidem, czy na innym komputerze, możesz je łatwo odzyskać za pomocą tego narzędzia.

Oprogramowanie posiada prosty i wygodny interfejs, który ułatwia zarządzanie i odzyskiwanie danych. Co więcej, jest kompatybilny z większością głównych przeglądarek. Aplikacja pozwala również na podgląd plików przed ich przywróceniem. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, jest ona darmowa. Poza tym możesz również zasubskrybować usługę, co może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze.

Oprogramowanie obsługuje szeroką gamę OS, w tym Oreo, Nougat, Marshmallow, Lollipop, KitKat i Jelly Bean. Obsługuje również odzyskiwanie z różnych formatów plików, takich jak RAR i ZIP. Jeśli nie możesz znaleźć plików, które chcesz, to oprogramowanie pokaże ci kroki, aby rootować urządzenie i przywrócić pliki. Jednak nie przywróci dodatkowych danych.

Narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android firmy Tenorshare obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Używa trzyetapowego procesu odzyskiwania, aby przywrócić utracone lub usunięte pliki. Jest również wolny od ryzyka i może eksportować odzyskane pliki w wielu różnych formatach.

Odzyskiwanie zdjęć DiskDigger

Jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania zdjęć na Androida, nie szukaj dalej niż DiskDigger. Ta aplikacja może być używana do odzyskiwania usuniętych zdjęć bez rootowania urządzenia. Jest kompatybilna z telefonami i tabletami z systemem Android i jest kompatybilna z wieloma różnymi formatami plików. Ta aplikacja umożliwia również przesyłanie odzyskanych plików przez FTP.

Ta aplikacja ma dwie różne wersje: darmową i Pro. Darmowa wersja pochodzi bez reklam i nie pozostawia bloatware na urządzeniu. Obie wersje są całkowicie bezpieczne i pochodzą z dożywotnich aktualizacji i wsparcia. Zapewniają one również podgląd na żywo całego procesu odzyskiwania i pozwalają na ręczne wybieranie plików, które chcesz przywrócić.

Inną opcją jest tryb odzyskiwania karty SD. Wymaga on użycia czytnika kart SD. W oknie odzyskiwania zostanie wyświetlona karta SD i zawarte na niej usunięte pliki. Zdjęcia są posortowane w różnych typach plików i możesz wybrać te, które chcesz odzyskać. Aplikacja będzie nawet przechowywać odzyskane zdjęcia w chmurze dla bezpieczeństwa.

DiskDigger Photo Recovery to jedna z najlepszych aplikacji do odzyskiwania zdjęć dla systemu Android. Działa na różnych urządzeniach, w tym aparatach cyfrowych, kartach SD i zewnętrznych dyskach USB. Jest również bezpieczny w użyciu i nie wymaga dostępu root. Posiada również 2 algorytmy odzyskiwania, które zwiększają szanse na odzyskanie zdjęć.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z telefonów z systemem Android. Jest prosty w użyciu i może odzyskać utracone pliki z różnych powodów, takich jak niewłaściwa obsługa, przypadkowe usunięcie i atak wirusa. Jednak to narzędzie nie może odzyskać danych z aplikacji stron trzecich i usuniętych aplikacji. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną oprogramowania, aby go sprawdzić.

EaseUS MobiSaver to darmowe, łatwe w obsłudze oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pozwala odzyskać usunięte, sformatowane lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie to działa na wielu urządzeniach, w tym na telefonach i tabletach Samsung. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Możesz nawet uzyskać bezpłatną pomoc techniczną, jeśli napotkasz problemy.

Program jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi markami i modelami Androida. Może odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty, i działa z różnych formatów plików. Narzędzie to jest szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy przypadkowo usunęli pliki lub którzy mieli awarię karty SD lub zostali poddani atakowi wirusa. Może również odzyskać utracone kontakty.

Oprogramowanie można pobrać z oficjalnej strony EaseUS. Występuje w dwóch edycjach: bezpłatny pakiet próbny i profesjonalny pakiet. Bezpłatna wersja próbna pozwala odzyskać pojedynczy plik, natomiast wersja Professional daje nieograniczone możliwości odzyskiwania danych, licencję na komputer oraz bezpłatną dożywotnią pomoc techniczną.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.